POSHUK
Информационно-издательская фирма
КАРЕ
 www.poshuk.com - украинский информационный бизнес портал 
   ::  НА ГЛАВНУЮ   ::  БИЗНЕС-КАТАЛОГ   ::  ИНФОРМАЦИОННЫЕ УСЛУГИ   ::  НАША ПРОДУКЦИЯ   ::  СТАТЬИ   ::  О КОМПАНИИ  КОНТАКТЫ   
 
  Мы рекомендуем
  Купить на CD
  Заказать услуги
Поиск предприятий в базе данных проекта POSHUK ®
c точной фразой:
в категории:
по региону:
введите код по ЕГРПОУ

Правила поиска
Рейтинг предприятий
Добавить предприятие

   
 

В яких країнах найвища заробітна плата?

Доступна робота за кордономЕкономісти спробували вияснити, в яких країнах Євразії люди отримують найвищу оплату за свій труд. Експерти вирахували середню вартість робочої сили за одну годину праці. Результати виявилися неочікуваними.

Світові тенденції
В останні роки відбуваються суттєві зміни вартості робочої сили на міжнародному ринку праці. Спеціалісти відмічають, що середній показник заробітної плати у різних державах відрізняється в десятки разів. Такий розрив пояснюється впливом світової кризи на економіку країн, а також змінами на внутрішніх ринках праці. В регіонах, де є брак робочої сили, заробітна плата, як правило, залишається на високому рівні. Низька оплата праці відмічається в тих країнах, в яких є велика пропозиція працівників різної сфери при дефіциті робочих місць.

Бельгія – найкраща країна для роботи
За результатами підрахунків, найбільш оплачуваною є робота в Бельгії. В цій країні працівники в середньому отримують 39,1 євро за годину праці. Трохи менше оплачується робота в Швеції. Так, за годину роботи шведські роботодавці в середньому платять 37,4 євро.
Бельгія і Швеція займають перші місця по рівню заробітної плати в Європі. Однак в цих країнах найбільші податки і відрахування в соціальні фонди – від 35 до 55%. Та кожен працівник окрім зарплати отримує чималі бонуси, доплати, грошові винагороди за економію. Тому навіть з великими ставками податків і відрахувань Швеція і Бельгія являються найпривабливішими країнами для працевлаштування.

Де отримують найменше?
Найдешевшою являється робота в Болгарії. У цій країні середня зарплата складає 3,7 євро за годину. Не набагато більше витрачають роботодавці Румунії (4,6 євро), Литви (6,5 євро), Латвії (6,6 євро) і Угорщини (7,3 євро). Низькою залишається оплата праці в Польщі (7,4 євро) і Чехії (10,4 євро). Останнім часом в цих країнах спостерігається зниження зарплати.
Також низькооплачуваною є робота в Ізраїлі. В середньому працівник отримує 5 євро за годину. Однак через несприятливу економічну ситуацію у цій країні відмічається незначний спад заробітної плати.

Зарплата в Україні
За даними Кабінету Міністрів України, середня зарплата українця у 2014 році становила 41640 грн. за рік. Тобто при 40-годинному робочому тижні середньостатистичний громадянин України минулого року заробляв 20,80 грн. за годину.
Для порівняння з іншими країнами, по тодішньому середньому курсу це 1,33 євро, що в 2,8 рази менше, ніж у «найдешевшій» Болгарії. При теперішніх курсах українська зарплата відрізняється від європейських від 6 до 50 разів.
 


 База данных
На сегодня 18.01.2019
в нашей базе данных
насчитывается юр. лиц:
Всего — более 559 980
On-line — 62430
Е-мейлов — 26435
Web-сайтов — 20804
 Наши партнеры
 
Copyright © ИИФ "Каре" | Телефон: +38 (044) 537-28-07 | Факс: +38 (044) 223-95-26 | 04080, г. Киев, а/я №57
poshuk.com@gmail.com