POSHUK
Информационно-издательская фирма
КАРЕ
 www.poshuk.com - украинский информационный бизнес портал 
   ::  НА ГЛАВНУЮ   ::  БИЗНЕС-КАТАЛОГ   ::  ИНФОРМАЦИОННЫЕ УСЛУГИ   ::  НАША ПРОДУКЦИЯ   ::  СТАТЬИ   ::  О КОМПАНИИ  КОНТАКТЫ   
 
  Мы рекомендуем
  Купить на CD
  Заказать услуги
Поиск предприятий в базе данных проекта POSHUK ®
c точной фразой:
в категории:
по региону:
введите код по ЕГРПОУ

Правила поиска
Рейтинг предприятий
Добавить предприятие

   
 

PSP Audit надає послуги податкового аудиту

Аудиторська компанія PSP Audit була заснована в 2009 році з метою надання профессійних послуг у сфері: аудиту, податкової практики та аутсорсингу. Однією з ключових послуг, які надає команда кваліфікованих фахівців, є податковий аудит.

 

Що таке податковий аудит?

Податковий аудит - незалежна аудиторська перевірка правильності та повноти нарахування і своєчасності сплати податків, стану бухгалтерського та податкового обліку, документального оформлення господарських операцій, підтвердження достовірності податкової звітності та податкових аспектів фінансової звітності, ідентифікація податкових ризиків і виявлення резервів зниження податкового тиску на бізнес.

В процесі податкового аудиту фахівцями компанії PSPAudit виконуються наступні процедури:

 • Перевірку правильності ведення бухгалтерського у відповідності до вимог застосовуваної платником податків концептуальної основи для ведення обліку (національних Положень (стандартів) бухгалтерського обліку або Міжнародних стандартів фінансової звітності).
 • Перевірку правильності нарахування та декларування податку на прибуток підприємств.
 • Перевірку правильності нарахування та декларування податку на додану вартість.
 • Перевірку правильності нарахування податку на доходи фізичних осіб, військового збору, єдиного соціального внеску.
 • Перевірку правильності нарахування інших податків та зборів, платником яких є підприємство. Ідентифікація податкових ризиків та пошук напрямків їх нейтралізації.

 

Кому потрібен податковий аудит?

Користувачами інформації, отриманої за результатами податкового аудиту є головні бухгалтери, фінансові директори, топ-менеджери компаній, які перевіряються.

 

Навіщо потрібен податковий аудит?

 • Інформація, отримана за результатами податкового аудиту є корисною для поточного контролю за станом обліку, документування, дотриманням податкового законодавства при розрахунку, декларуванні та сплаті податків.
 • Особливої актуальності податковий аудит набуває, якщо підприємство знаходиться в стадії підготовки до податкової перевірки або в стадії оскарження результатів податкової перевірки.
 • Важливим є проведення податкового аудиту у випадках зміни на підприємстві головного бухгалтера, фінансового директора, керівника, власників.
 • Актуальним є проведення податкового аудиту при реорганізації підприємства, зміні видів і напрямків діяльності, переході в стан великих платників податків, зміну адміністративної території, де зареєстрований платник.

 

Які задачі вирішує податковий аудит?

 • Ідентифікація та виправлення допущених підприємством помилок та порушень податкового законодавства; зменшення податкових ризиків платника податків при податкових перевірках, супровід підприємства в процесі податкової перевірки;
 • Ідентифікація помилок і недоліків, допущених в бухгалтерському та податковому обліку, розробка рекомендацій щодо покращення якості ведення бухгалтерського та податкового обліку на підприємстві, надання супутніх консультацій фахівцям підприємства щодо шляхів усунення або мінімізації виявлених проблем щодо стану обліку та дотримання податкового законодавства;
 • Індивідуальний підхід при перевірці специфічних операцій та видів діяльності, притаманних підприємству, розробка рекомендацій щодо вирішення виявлених проблем та виправлення ідентифікованих помилок.

 

Для замовлення послуги податкового аудиту, звертайтеся за телефонами +38(044) 281-06-07, +38(044) 484-07-20 або замовляйте на сайті www.pspaudit.com.ua.


 База данных
На сегодня 21.02.2019
в нашей базе данных
насчитывается юр. лиц:
Всего — более 559 980
On-line — 62441
Е-мейлов — 26447
Web-сайтов — 20817
 Наши партнеры
 
Copyright © ИИФ "Каре" | Телефон: +38 (044) 537-28-07 | Факс: +38 (044) 223-95-26 | 04080, г. Киев, а/я №57
poshuk.com@gmail.com