POSHUK
Информационно-издательская фирма
КАРЕ
 www.poshuk.com - украинский информационный бизнес портал 
   ::  НА ГЛАВНУЮ   ::  БИЗНЕС-КАТАЛОГ   ::  ИНФОРМАЦИОННЫЕ УСЛУГИ   ::  НАША ПРОДУКЦИЯ   ::  СТАТЬИ   ::  О КОМПАНИИ  КОНТАКТЫ   
 
  Мы рекомендуем
  Купить на CD
  Заказать услуги
Поиск предприятий в базе данных проекта POSHUK ®
c точной фразой:
в категории:
по региону:
введите код по ЕГРПОУ

Правила поиска
Рейтинг предприятий
Добавить предприятие

   
 

Ікона на подарунок

Вибір подарунка - це не такий і простий процес, як здається на перший погляд. Суть подарунка не в тому, щоб він десь валявся, або припадав пилом на полиці, а в тому, щоб його використовували і він нагадував про людину, яка його подарувала

Ікона – це цікавий і неординарний подарунок, який можна вручати родичам, близьким людам, а також колегам по роботі чи навіть директору.

Вибираючи зображення святого, Ви повинні визначитися, для кого буде підбиратися ікона. Якщо це чоловік, то ідеально піддійде іменний образ, або ж ікона Ангела Охоронця. Виключно чоловічою іконою є образ Спаса Нерукотворного, який Ви можете придбати за посиланням https://icon-store.com.ua/p143436004-ikony-dlya-muzhchiny.html. Також можна підібрати преподобний лик за професійною спрямованістю. Наприклад, ікону Андрія Первозданного дарують рибалкам в морякам, лікарям – Пантелеймона цілителя, ковалям – образ Косьми і Даміана і т.д. Більше про ікони, а також те, кому їх можна дарувати дізнайтеся можна дізнатися тут.

Для жінок можна підібрати теж іменний образ. Також можна подарувати образ святої Богородиці, яка буде заступницею і наставницею у всіх справах і намірах. Особливою іконою є зображення Богоматері «Неувядаемый цвет». Цей лик допомагає зберегти думки від злих помислів, а також укріпити сім’ю. Прекрасною жіночою іконою є і Семистрільної ікона Божої Матери.

Ікону можна дарувати і якості корпоративного подарунка, хоча за часту вибираю гроші, вважаючи, що винуватець торжества вибере і купить собі те, що найбільш бажає. Але такий подарунок ніяк не піддійте керівнику або директору. В даному випадку можна купити образ святого під старовину з дерева. Великий асортимент асортимент іконок можна подивитися за цим посиланням https://icon-store.com.ua/p124293616-ikona-podarok-rukovoditelyu.html. Ці образи гармонійно впишуться в будь-який інтер'єр робочого кабінету або офісу.

Також вручати ікони святих прийнято на хрещення немовлят. В даному випадку можна замовити мірну ікону. Мірний образ – це лик зі зображенням святого, ім’ям якого нарекли новонародженого, а ікона має висоту, яка відповідає зросту малюка. Ще лики святих дарують на весілля, вінчання. В даному випадку підійдуть Сімейні ікони, або вінчальна пара ікон – образ Всевишнього, а також Богоматері.

Запам’ятайте, ікона це не просто сувенір, а сакральний подарунок, який має своє повне значення!

 

 

 


 База данных
На сегодня 23.01.2019
в нашей базе данных
насчитывается юр. лиц:
Всего — более 559 980
On-line — 62435
Е-мейлов — 26441
Web-сайтов — 20809
 Наши партнеры
 
Copyright © ИИФ "Каре" | Телефон: +38 (044) 537-28-07 | Факс: +38 (044) 223-95-26 | 04080, г. Киев, а/я №57
poshuk.com@gmail.com